Cthp
Оплата і доставка

Способи оплати

Оплата частинами
Миттєва розстрочка
Післяплата
Оплата на картку «Monobank»
Оплата на картку «Приватбанк»
Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
Оплата на картку «ПУМБ»
Мінімальна сума замовлення 500 ₴
 Нова Пошта
Ціна
60 - 1 000 ₴Передплата за замовлення 2%
Графік відправлення
Відправлять сьогодні
Терміни доставки
1–2 дні
Відправка товару здійснюється після мінімальної передоплати 2% від ціни товару, решта суми складатиме накладний платіж
 Кур'єр компанії в м. Киів
Киів
Ціна
300 - 1 000 ₴Передплата за замовлення 300 грн
Графік роботи
Сьогодні з 10:00 до 19:00
Терміни доставки
1–2 дні

Регіони доставки

Україна (по всіх регіонах)

Умови повернення та обміну

Повернення та обмін

Відповідно до статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів» , споживач має право на повернення та обмін товару. Товари належної та неналежної якості мають різні умови повернення.

Умови повернення товару належної якості

Протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту передачі покупцю непродовольчого товару (якщо триваліший термін не оголошений продавцем) у місці придбання або інших місцях, оголошених продавцем, товар підлягає поверненню та обміну, якщо він не був у вжитку, збережені його споживчі властивості та є докази придбання в даного продавця.

Товар належної якості можна повернути або обміняти його на аналогічний товар інших розмірів, форм, габариту, фасону, забарвлення або комплектації, зробивши у разі різниці в ціні необхідний перерахунок з продавцем.

Умови повернення товару неналежної якості

Повернення товару неналежної якості здійснюється у період встановленого виробником терміну гарантії. Покупець може повернути товар продавцю за таких умов:

  • наявність документа від уповноваженого виробником сервісного центру, де зазначено, що дефект є суттєвим;
  • збережено гарантійний талон та документ, що підтверджує оплату;
  • цілісність комплекту не порушено.

Способи повернення товару

Для повернення товару необхідно зв'язатися із представниками інтернет-магазину для отримання інформації про те, на який склад здійснити відправку. Вартість зворотної доставки – за домовленістю з продавцем.

Кошти надходять на рахунок покупця протягом 7 (семи) банківських днів, після того як товар, що повертається, був доставлений на склад продавця і пройшов перевірку на відповідність умовам повернення.

Умови повернення коштів

Якщо повернення товару підтверджено, можливі такі варіанти повернення коштів:

  • При оплаті товару платіжною банківською картою, повернення коштів буде здійснено на картку, з якої було здійснено оплату. Наявність банківської платіжної картки при поверненні є обов'язковою.
  • При оплаті товару через платіжні системи, встановлені в інтернет-магазині (онлайн платіж), повернення коштів буде здійснено протягом 7 банківських днів на картку, з якої було здійснено оплату.
  • При оплаті товару банківським переказом або в інший спосіб, який не передбачає використання банківської картки, необхідно зв'язатися з продавцем для отримання інформації про додаткові способи повернення коштів.

Якщо вам не вдалося зв'язатися з продавцем, зателефонуйте до служби підтримки порталу за номером +380 (44) 344-82-53

Винятки

  1. Продавець має право відмовити у поверненні та обміні непродовольчого товару належної якості, якщо він входить до Переліку товарів, які не підлягають обміну та поверненню.
  2. Споживач має право вимагати повернення або обмін непродовольчого товару через 30 днів, якщо він є технічно складним, відповідно до Переліку технічно складних товарів.
Ознайомитись з Переліками та умовами ви можете за посиланням

Умови гарантії

Гарантия на товары предоставляется на срок от 3 до 60 месяцев в зависимости от гарантийных условий производителя (подробную информацию о сроке гарантии на конкретный товар можно уточнить у менеджера компании при заказе товара).

Купив товар в нашем магазине, вы получите товарный чек и заполненный гарантийный талон с указанием модели товара, серийного номера, даты продажи торговой организации.

При получении товара проверьте комплектность и отсутствие дефектов.

После получения заказа покупатель самостоятельно несет ответственность за внешний вид товара и его комплектацию.

Обеспечение гарантийного обслуживания осуществляется сертифицированным сервисным центрам. Контактные данные и адреса сервисных центров указаны в гарантийном талоне, и на официальных сайтах производителей.

Основанием для получения бесплатного гарантийного обслуживания является товарный чек и гарантийный талон с указанными: датой продажи, сроком гарантии, моделью и серийным номером изделия.

На большинство товаров действует гарантия от интернет-магазина сроком 12 месяцев. Сервисный центр оставляет за собой право на диагностику и устранение неисправности в течение 30-ти рабочих дней.