Cthp
Про нас

Про нас

CTHP - інтернет-магазин, який надає широий асортимент товарів найкращої якості за доступними цінами та реалізує товари через мережу інтернет в Україні з 2015 року службами поштового перевезення.
Наші товари доставляються покупцям від заводів виробника через оптові склади, зі своїми штрих-кодами та гарантією, які надає як сам виробник , так і наш магазин.
Ми розвиваємось та вдосконалюємось для того, щоб покупки в нашій компанії приносили всім користь та приємні емоції!
Ми вдячні всім нашим партнерам, які на сьогодні співпрацюють з нами в цей складний для країни час.

- Відправки товару під час військового стану здійснюються тільки Новою Поштою напряму зі складу при замовленні в робочий час!

- Резерв по замовленню на товар дійсний 1 день по передоплаті чи повній оплаті

- Перед оплатою товару, просимо дочекатися на зв'язок менеджера, який опрацьовує ваше замовлення та закріплює за Вами резерв на складі!

Важливо:

Резерв чи відправка товару замовлення на сайті, здійснюється тільки по повній чи мінімальній передоплаті 2% від ціни товару ( якщо сумма замовлення менша ніж 10 000 грн, мінімальна передоплата складає 200 грн) решта суми відправляється накладеним платежем!

Оплата: оплата на картки Приват чи МОНО у нас без %, але рахунок на організацію з видатковою накладною +2% до ціни товару!

Шановні покупці, так як сайт працює в режимі наповнення, та виробникі можуть змінювати комплект чи характеристики товару без відома продавців, ми просимо не вважати нашу інформацію 100% вірною на данний час та переглядати її на сайті виробника, де інформація оновлюється швидше та є найдостовірною! З усіх питань просимо писати нам в чати чи телефонувати за номерами вказаними в контактній інформації! Дякуємо за розуміння і вдалих Вам покупок!

Відомості про компанію

Загальна інформація
Назва
Cthp
Телефони
Показати всю інформацію про компанію